Adam Kubát

Setkal jsem se v rámci koupě i prodeje nemovitosti s brněnskými makléřkami - paní Danou Videnskou a Petrou Dočekalovou a velmi si cením osobního přístupu, férové dohody, vysoké odbornosti a nesmírné pečlivosti ve všech fázích procesu. Doporučuji.

Kateřina Horáková

S paní Mgr. Dočekalovou spolupracují léta. S její prací jsem vždy velmi spokojená. Profesionál ve svém oboru, ochotná, milá a vstřícná. Její práci mohu jen DOPORUČIT!

p. Svoboda

Je to prostě profesionálka která ví co dělá a jak řekne tak bude a je . Všem doporučuji kdo bude jednat s paní Dočekalovou že bude spokojen s její prací . Kdo umí ten umí ., Doporučuji !!!! Vše v naprostém pořádku prostě profesionalita vědí co dělaji . Doporučuji...

Jarka Taušová

Přístup paní Mgr. Dočekalové mě opravdu velice překvapil a potěšil.Je to profesionálka každým coulem, stále veselá, ochotná a velmi lidská. Mohu jen doporučit !!!

Petr Ptáček

Jsem velmi spokojený se spoluprací s p.Mgr. Dočekalovou. Nadstandardní přístup, ochota i výsledky.

Michal R.

S paní Dočekalovou jsme měli možnost spolupracovat již podruhé a opět jsme byli spokojeni. Děkujeme.

Pavel Bednařík

Paní Dočekalovou z tého RK můžu doporučit, vše proběhlo bez problémů.

Kamila Jedounková

Paní Dočekalová prostě umí! Vždy naprosto připravená a hlavně ochotná vždy poradit,pomoci. Vřele doporučuji!

Pavel Krejčí

S paní Mgr. Dočekalovou proběhlo skvělé profesní zajištění celého prodeje nemovitosti, stejně tak tak jako pohodový a příjemný lidský přístup. Nelze než se spokojeností doporučit.

Karla Piknová

Od začátku do konce naprosto profesionální jednání. Jsem velmi spokojená s prací paní Dočekalové. Upřímně velmi ráda doporučuji!